Harmonogram dostępności nauczycieli dla uczniów i rodziców 2023/24

Nauczyciel

Termin

Dzień - godzina

Miejsce

Kolejowa 7/Konopnickiej 2

Nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej

Grażyna Brach

Poniedziałek 11:30 - 12:30

Kolejowa 7

Danuta Figura

Środa, czwartek 7:30 - 8:00

Kolejowa 7

Anna Jochymek

Poniedziałek 7.30 - 8.00

Czwartek 11:45 – 12:15

Kolejowa 7

Beata Kołodziej

Środa, piątek 7.30 - 8.00

Kolejowa 7

Dorota Maciąga

Poniedziałek, wtorek 7.30 - 8.00

Kolejowa 7

Klaudia Zięba

Piątek 11:35 - 12:35

Kolejowa 7

Jadwiga Rapacz-Malinowska

Środa 11:35 – 12:35

Kolejowa 7

Anna Szostak

Wtorek, czwartek   7.30 - 8.00

Kolejowa 7

Wiesława Świstek

Poniedziałek, wtorek 7.30 - 8.00

Kolejowa 7

Nauczyciele przedmiotów humanistycznych, artystycznych i religii

Małgorzata Banach

Poniedziałek 13.25 - 14.25

Konopnickiej2

Renata Kozak

Czwartek 13:20 - 14:20

Konopnickiej 2

Danuta Radoń

Czwartek 12:25 - 13:25

Kolejowa 7

Piotr Boniecki

Piątek 13:25 – 14:25

Konopnickiej 2

Lucyna Kubińska

Środa 13.25 - 14.25

Konopnickiej 2

Paweł Boniecki

Poniedziałek 12:25 - 12:55

Konopnickiej 2

Beata Mitka

Czwartek 12.25 - 13.25

Konopnickiej2

Łukasz Wicher

 Wtorek 13.30 - 14.30

 Konopnickiej2

Andrzej Madej

 Poniedziałek 13:25 - 14:25

Kolejowa 7

Dominika Nowicka

Środa 12:35 – 13:20

Konopnickiej 2

Maria Wojtal

 Wtorek, czwartek  12.25 - 12.40

Kolejowa 7

Nauczyciele przedmiotów matematyczno-przyrodniczych i informatyki

Beata Korczyńska-Łukasz

Poniedziałek 13.20 - 14.20

(pierwszy i trzeci w miesiącu)

Wtorek 13.20 - 14.20

(drugi i czwarty w miesiącu)

Kolejowa 7

 

Konopnickiej 2

Ewelina Gluza

Środa 12:35 - 13:35

Konopnickiej 2

Małgorzata Haluch

Wtorek 13.25 - 14.10

Pierwszy czwartek miesiąca

12.30 - 13.15

Konopnickiej 2

Kolejowa 7

Maria Urbańczyk

Poniedziałek 14.10 - 14.40

Środa 13.25 - 13.55

Konopnickiej 2

Kolejowa 7

Tomasz Turchan

Środa 14:15 - 15:00

Konopnickiej 2

Małgorzata Żegleń

Wtorek 14:10 - 15:10

Konopnickiej 2

Janusz Łukasz

Wtorek, środa 7:30 – 8:00

Konopnickiej 2

Katarzyna Paleczny

Wtorek 7:30 - 8:00

Kolejowa 7

Nauczyciele języków obcych

Justyna Morończyk-Rusin

Wtorek 12:25 - 12:55

Kolejowa 7

Jolanta Rusnak

Wtorek 12.25 - 12:55

Piątek 12:25 – 12:55

Kolejowa7

Aneta Sala

Środa 14:10 – 14:40

Poniedziałek 12:30 – 13:00

Konopnickiej 2

Konopnickiej 2

Paulina Merz

Czwartek 11:40 - 12:10

Środa 14:15 – 14:45

Kolejowa 7

Konopnickiej 2

Anna Spytkowska

Piątek 13:20 – 13:50

Konopnickiej 2

Nauczyciele wychowania fizycznego

Piotr Firek

 Poniedziałek 13:20 - 14:20

Konopnickiej 2

Łukasz Jałocha

 Czwartek 13:20 - 14:20

Konopnickiej 2

Szymon Jochymek

Poniedziałek 11:45 – 12:15

Czwartek 11:45 – 12:15

Kolejowa 7

Teresa Rogowiec

Czwartek 14:00 – 14:30

Poniedziałek 7.30 - 8.00

Konopnickiej 2

Kolejowa 7

Pozostali nauczyciele

Iwona Kolaniak

Poniedziałek 13:30 – 14:00

Wtorek 13:30 – 14:00

Kolejowa 7

Dominika Siepak 

Poniedziałek 8:30 – 9:30

Kolejowa 7

Barbara Kowalcze 

Czwartek 7.30 - 8.00

Piątek 7.30 - 8.00

Konopnickiej 2

Marzena Działek

Poniedziałek 8.15 - 8.45

Środa 13.20 - 13.50

Kolejowa 7

Konopnickiej 2

Jadwiga Traczyk

Poniedziałek 12.00 - 12.30    

Wtorek 13.00 - 13.30

Kolejowa 7