Spotkanie informacyjne

16 października o godzinie 9:00 w budynku przy ulicy Konopnickiej odbędzie się spotkanie informacyjne dla wszystkich osób zakwalifikowanych do pierwszego wyjazdu w ramach projektu POWER "Ponadnarodowa mobilność uczniów".
 
W razie jakichkolwiek pytań, proszę kontaktować się z koordynatorem projektu - panią Merz.

Już są wyniki rekrutacji do 1 wyjazdu!

Wyniki do 1 wyjazdu uczniów w ramach projektu "Polsko-hiszpańska fiesta kulturowa" już są!!!

power plakat 3 nabór

Ilość zgłoszeń przekroczyła nasze najśmielsze oczekiwania - było ich prawie 50!

Niestety na pierwszy wyjazd możemy zabrać tylko 20 osób (po 4 z każdej klasy - 6a, 7a, 7b, 7c i 7d).

Gratulujemy wszystkim, bo poziom był naprawdę wyrównany i osoby, którym teraz zabrakło niewiele, mogą się już szykować na kolejną rekrutację w styczniu.

Jesteście ciekawi, kto już powoli ma pakować walizki na listopadowy wyjazd? Zerknijcie na poniższą listę.

LISTA OSÓB ZAKWALIFIKOWANYCH DO PIERWSZEGO WYJAZDU

Załączamy również listę rezerwową osób, którym niewiele zabrakło i mają szansę wyjechać w listopadzie, gdyby któryś z uczestników musiał zrezygnować. Jesteśmy przekonani, że nawet jeśli nie wyjedziecie w listopadzie, to uda Wam się pojechać z 2 grupą.

LISTA REZERWOWA UCZESTNIKÓW DO PIERWSZEGO WYJAZDU

Test kompetencji z języka angielskiego

Informujemy, że w piątek (17.09.2021) odbędzie się test kompetencji z języka angielskiego (część pisemna i ustna) dla osób, które złożyły swoje formularze.
 
KLASY: 6A i 7C o godzinie 13:30
 
KLASY: 7A, 7B i 7D o godzinie 14:15
 
Spotykamy się pod salą numer 24 (drugie piętro).

Uwaga uczniowie klas siódmych i szóstej „a”!!!

Rusza rekrutacja kolejnej edycji Power!!! 

Jeśli chciałbyś przeżyć niezwykłą przygodę w Hiszpanii, pragniesz rozwijać swe umiejętności językowe i chcesz poznać kulturę mieszkańców południowo- zachodniej Europy, udaj się po formularz zgłoszeniowy do sekretariatu Szkoły w budynku przy Konopnickiej. Rekrutacja rozpoczyna się 06.09.2021. Dokumentację należy złożyć do 14 września 2021 u pań: P. Merz lub B. Gwiżdż.

Termin składania formularzy  jest ostateczny!

Regulamin rekrutacji znajduje się poniżej oraz w gablocie przy sali nr 12 na ulicy Konopnickiej. Prosimy o dokładne zapoznanie się z tym dokumentem!

Regulamin Rekrutacji uczestników do I mobilności

Akcja informacyjna

POWER

W roku szkolnym 2021/2022 od 1.09 rusza projekt, który realizowany jest przez uczniów klas VI-VII.

Uczniowie w ramach przedsięwzięcia wyjadą do Szkoły Podstawowej w Buñol w Hiszpanii w dwóch dwudziestoosobowych grupach (pierwsza w listopadzie 2021r, druga w marcu 2022r).

Podczas wymiany uczniowie obu szkół będą uczestniczyć w warsztatach z zakresu przedmiotów humanistyczno-artystycznych „Polsko- hiszpańska fiesta kulturowa".

Projekt finansowany jest przez Unię Europejską w ramach Programu Power „Ponadnarodowa Mobilność Uczniów” oraz współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.