Pożegnanie z PO WEREM?! Nic bardziej mylnego!

IMG 2945
 
Dzisiaj podsumowaliśmy nasze działania w ramach projektu „Cztery żywioły-rozwijamy kompetencje matematyczno-przyrodnicze”. Wspomnieniom nie było końca! Spędziliśmy ze sobą niezwykłe chwile, stworzyliśmy niezły team. Poznaliśmy niezwykłych, przesympatycznych Hiszpanów, z którymi przyjaźnimy się do dziś. Mogliśmy przeżyć przygodę życia, zwiedzić piękną Walencję i Buñol, a przede wszystkim sprawdzić siebie w zupełnie nowych rolach i sytuacjach.
 
Nasze wspomnienia są również dostępne na naszym szkolnym Youtube: https://youtu.be/3BmUsbjKZEo
 
Dziękujemy wszystkim, z którymi mogliśmy się podzielić naszymi wrażeniami i wspomnieniami: Pani Iwonie Turchan- przewodniczącej Komisji Oświaty, Kultury, Sportu i Promocji Miasta Jordanowa, naszym rodzicom i Wam- koleżanki i koledzy, którzy już niedługo wyruszacie w tę niesamowitą podróż.
 
Życzymy Wam powodzenia! Bawcie się i podejmujcie wyzwania- my już wiemy, że warto! ❤
 
Fotorelacja z tego wydarzenia na naszym szkolnym Facebooku - link.