zapisy

WYNIKI REKRUTACJI

 Dyrektor Szkoły Podstawowej w Jordanowie informuje, że w wyniku przeprowadzonego postępowania rekrutacyjnego na rok szkolny 2021/2022 wszyscy uczniowie zostali zakwalifikowani do rozpoczęcia nauki w klasie pierwszej (listy uczniów są wywieszone w budynku szkoły ul. Kolejowa 7).

 Listy z przydziałem uczniów do poszczególnych klas zostaną wywieszonew późniejszym terminie (w okresie wakacyjnym).

zawiweszenie zajec grafika

INFORMACJA Ministerstwa Edukacji Narodowej

 Aktualne informacje o pracy szkoły:

Od 16 do 25 marca szkoła będzie zamknięta dla uczniów

 Rekrutacja do szkoły nie jest zawieszona.
Sekretariat szkoły przy ul. Kolejowej 7 jest czynny.
Skany dokumentów rekrutacyjnych można też przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

PRACA SAMODZIELNA UCZNIÓW W TRAKCIE ZAWIESZENIA ZAJĘĆ (To nie jest czas ferii więc uczniowie powinni wykorzystac go na powtórki i samokształcenie, które jest jedną z kompetencji kluczowych)
INFORMACJE dla uczniów/rodziców będą przekazywane przez e-dziennik jako wiadomość lub zadanie domowe. Prosimy o codzienne logowanie się uczniów (jeśli uczeń nie podał adresu e-mail, to rodzic może wysłać wiadomość do wychowawcy z prośbą o dodanie do systemu adresu dziecka, aby mógł samodzielnie korzystać z serwisu). Praca samokształceniowa uczniów może również podlegać ocenie. W razie problemów z korzystania z serwisu prosimy o kontakt z wychowawcą. Pytania związane z konkretnymi zajęciami kierujemy do nauczycieli przedmiotu poprzez wiadomości.
Do przekazywania informacji mogą nauczyciele po uzgodnieniu z uczniami wykorzystywać również inne narzędzia internetowe:  komunikatory (np.Messenger), chmury (np. Dropbox, OneDrive czy Google Drive).

dzieciuczarodzicowW odpowiedzi na zaistniałą sytuację, ale także na apel Ministra Edukacji Narodowej, a przy tym chcąc zachęcić dzieci do przebywania w domu i naukę, w ramach ogólnopolskiej akcji edukacyjnej "Dzieci uczą rodziców" Centrum Rozwoju Lokalnego przygotowało serię materiałów dydaktycznych do wspólnej domowej nauki rodziców i dzieci. W każdą środę i każdy piątek na stronie internetowej www.crl.org.pl będą ukazywać się materiały do pobrania całkowicie za darmo. Zamieszczane lekcje będą obejmować tematykę zdrowego bezpieczeństwa, zdrowego trybu życia, promocji sportu, ekologii czy historii. Zakres tematyczny i liczba lekcji będzie zależna od rozwoju sytuacji i ewentualnej decyzji co do wydłużenia okresu zamknięcia przedszkoli i szkół podstawowych.


Zapraszamy do pobrania pierwszego pakietu materiałów pn. "Jestem bezpiecznym uczeniem, jestem bezpiecznym przedszkolakiem". W paczce znajduje się prezentacja multimedialna oraz 4 zadania do wykonania. By zachęcić wszystkich rodziców i dzieci do wspólnej nauki Centrum Rozwoju Lokalnego informuje, że 17 marca na profilu na Facebooku (facebook.com/centrum.rozwoju.lokalnego) pojawi się konkurs, w którym do wygrania są ciekawe nagrody. By wziąć udział w konkursie będzie trzeba w komentarzu zamieścić zdjęcie/zdjęcia z wykonanymi zadaniami. Szczegółowe informacje o konkursie już we wtorek 17 marca.

Materiały można pobrać pod adresem:
https://crl.org.pl/2020/03/12/dzieci-ucza-rodzicow-w-domu/

biblioteka2Biblioteka Szkolna przy ul. Konopnickiej 2 zostaje otwarta dla czytelników! Zapraszamy w każdą środę w godzinach 9:00-14:00.
W związku z panującą sytuacją zostają wprowadzone procedury, mające na celu zminimalizowanie ryzyka zakażeń oraz zapewnienie bezpieczeństwa pracowników i użytkowników biblioteki.
• wypożyczanie i oddawanie książek będzie odbywało się przez okno obok wejścia do szkoły od strony przedszkola;
• czytelnicy mają obowiązek przebywać w maseczkach zasłaniających usta i nos;
• należy pamiętać by zachować bezpieczną odległość między osobami;
• czytelnia nie będzie dostępna dla użytkowników do odwołania.
***Z A P R A S Z A M Y***
Najświeższe informacje znajdziecie zawsze na profilu społecznościowym biblioteki

zapisy

 WYNIKI REKRUTACJI

 Dyrektor Szkoły Podstawowej w Jordanowie informuje, że w wyniku przeprowadzonego postępowania rekrutacyjnego na rok szkolny 2020/2021 wszyscy uczniowie zostali zakwalifikowani do rozpoczęcia nauki w klasie pierwszej (listy uczniów są wywieszone w budynku szkoły ul. Kolejowa 7).

 Listy z przydziałem uczniów do poszczególnych klas zostaną wywieszonew późniejszym terminie (w okresie wakacyjnym).

 

Informacja i dokumenty rekrutacyjne: 

Informacja o zasadach zapisu dziecka do szkoły
Karta zgłoszenia dziecka zamieszkałego w obwodzie szkoły
Wniosek o przyjęcie dziecka zamieszkałego poza obwodem szkoły
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych przez szkołę