zawiweszenie zajec grafika

INFORMACJA Ministerstwa Edukacji Narodowej

 Aktualne informacje o pracy szkoły:

Od 16 do 25 marca szkoła będzie zamknięta dla uczniów

 Rekrutacja do szkoły nie jest zawieszona.
Sekretariat szkoły przy ul. Kolejowej 7 jest czynny.
Skany dokumentów rekrutacyjnych można też przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

PRACA SAMODZIELNA UCZNIÓW W TRAKCIE ZAWIESZENIA ZAJĘĆ (To nie jest czas ferii więc uczniowie powinni wykorzystac go na powtórki i samokształcenie, które jest jedną z kompetencji kluczowych)
INFORMACJE dla uczniów/rodziców będą przekazywane przez e-dziennik jako wiadomość lub zadanie domowe. Prosimy o codzienne logowanie się uczniów (jeśli uczeń nie podał adresu e-mail, to rodzic może wysłać wiadomość do wychowawcy z prośbą o dodanie do systemu adresu dziecka, aby mógł samodzielnie korzystać z serwisu). Praca samokształceniowa uczniów może również podlegać ocenie. W razie problemów z korzystania z serwisu prosimy o kontakt z wychowawcą. Pytania związane z konkretnymi zajęciami kierujemy do nauczycieli przedmiotu poprzez wiadomości.
Do przekazywania informacji mogą nauczyciele po uzgodnieniu z uczniami wykorzystywać również inne narzędzia internetowe:  komunikatory (np.Messenger), chmury (np. Dropbox, OneDrive czy Google Drive).